• Головна
  • Захисник із Закарпаття Андрій Ткачук став бронзовим призером Чемпіонату світу з бігу на 24 години
17:05, 9 грудня 2023 р.

Військовослужбовець із позивним «Бродяга» пробіг за добу понад 284 км і посів третє місце на змаганнях у тайванському місті Тайбей. Про це розповіли на сторінці Закарпатської ОВА.

"Вітаємо з перемогою! Пишаємося досягненнями нашого земляка Андрій Ткачук родом з м. Хуст", - йдеться у дописі.

Він багаторазовий чемпіон України з бігу та трейлу, рекордсмен України з бігу на 24 і 48 годин, учасник чемпіонатів Європи та світу, майстер спорту з легкої атлетики.

У 2014-2015 рр. був учасником АТО, а в перший день повномасштабного вторгнення став на захист України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію