![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
13:59, 3 грудня 2023 р.
На Ужгородщині затримали групу нелегалів, які намагалися засніженими горами дістатися до ЄС
Учора ввечері військовослужбовці Чопського загону затримали групу чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
Завдяки випереджувальній інформації від оперативних співробітників загону поблизу населеного пункту Гута Ужгородського району вдалося виявити вісьмох порушників законодавства у лісистій місцевості поблизу кордону.
Усі затримані є громадянами України. Семеро мали при собі документи, що посвідчують особу. Чоловіки виявилися жителями міста Київ, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Тернопільської та Чернівецького областей. Восьмий не мав при собі жодних документів і назвався закарпатцем.
Оперативники встановили, що він займався переправленням інших семи осіб через українсько-словацький кордон.
Затриманих доправили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення. Їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України.
У діях закарпатця вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Відповідне повідомлення надіслане на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
![На Ужгородщині затримали групу нелегалів, які намагалися з..., фото-1 На Ужгородщині затримали групу нелегалів, які намагалися засніженими горами дістатися до ЄС, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...