![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
12:15, 28 листопада 2023 р.
Через аварійні роботи частина Ужгорода залишилася без води
КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи в районі перехрестя вулиць О.Блистіва (Краснодонців) і Тельмана. На жаль, для їх успішного виконання, на період проведення робіт, ми вимушени призупинити подачу води з водозабору “Минай” і НФС №2.
Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
6
10:50, 19 липня
83
live comments feed...