![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
12:35, 8 вересня 2023 р.
У Калинах на Тячівщині хімічні речовини потруїли колодязі
У селі Калини Тячівського району трапилася надзвичайна техногенна ситуація: у підземні води (колодязі, свердловини) потрапили домішки невідомих хімічних речовин.
Про це повідомили в Держекоінспекції 8 вересня.
“З незрозумілих причин місцева влада чомусь не повідомила Держекоінспекцію про надзвичайну ситуацію у громаді. Наразі екологічні інспектори встановлюють розмір збитків заподіяних державі внаслідок забруднення підземних вод. На одному з суб’єктів господарювання проводилася реконструкція АЗС, що могло стати однією з причин витоку хімічних речовин. Крім того, встановлюються й інші ймовірні причини цієї даної події”, - коментують у відомстві.
Також зазначається, що за цим фактом матеріали будуть направлені у прокуратуру для відповідного реагування. Про надзвичайну подію буде повідомлено ТЕБ та НС області для скликання комісії.
Читайте також: Держекоінспекція Закарпаття оприлюднила результати роботи, яку виконали протягом місяця
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...