• Головна
  • Мікрохірурги з США провели сучасні операції разом з лікарями Закарпатської обласної клінічної лікарні
17:35, 2 вересня 2023 р.

Мікрохірурги з США провели сучасні операції разом з лікарями Закарпатської обласної клінічної лікарні

У Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака відбувся вже другий візит мікрохірургів з США. Понад півтора роки американські спеціалісти проводять консультації в режимі онлайн та допомагають у вирішенні складних випадків, діляться досвідом застосування нових медичних технік та методик. Особливо актуально це у випадку складних травм, які в умовах повномасштабної війни, на жаль, трапляються досить часто. Про це розповіли на сайті установи.

Під час другого візиту фахівцями з США спільно з лікарями медзакладу було проведено 7 великих операцій військовим, які знаходяться на лікуванні в закладі, зокрема усунення післятравматичних дефектів кісток та м’яких тканин верхніх та нижніх кінцівок.

«Всі оперативні втручання були направлені на те, щоб у наших бійців була можливість зберегти травмовані кінцівки. Попередньо був проведений обхід, відібрані найскладніші випадки, які на території України, не змогли б бути виконані і пацієнтів потрібно було б відправляти на тривале лікування за кордон. Операції тривали кожного дня, в середньому по 6-10 годин. Всі вони завершилися успішно, триває процес відновлення», – розповів завідувач опікового відділення Андрій Погоріляк.

За словами лікаря, до оперативних втручань долучалися також спеціалісти, які приїхали до нас з інших міст України (Вінниця, Київ, Львів) для обміну досвіду в лікуванні важких бойових травм.

«Хочу подякувати всім, хто долучився до цих операцій, колективу операційного блоку, усьому персоналу за ту допомогу, яку вони надавали для виконання цих складних оперативних втручань, а також команді відділення анестезіології, високий рівень якого відмітили наші американські та українські колеги, – додав Андрій Йосипович.

Команда спеціалістів з США прибула на Закарпаття разом зі своїм куратором, директором центру глобального здоров‘я, професором патології та лабораторної медицини школи Перельмана, Пенсільванського Університету (Філадельфія) – Гленом Гаултоном, який після візиту Закарпатської обласної клінічної лікарні відбув у Київ, де підписав меморандум про співпрацю з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком.

На завершення візиту директор лікарні Юрій Яцина подякував всім, хто долучився до оперативних втручань та вручив куратору провідних мікрохірургів США Глену Гаултону почесну медаль Андрія Новака від «Фонду Новака» за надану допомогу в лікуванні військових.

Домовлено з паном Гленом про розширення співпраці з іншими підрозділами хірургічного напрямку Закарпатської обласної клінічної лікарні імені А. Новака про стажуванням та обмін досвідом у медзакладах США.

Читайте також: упродовж серпня на Закарпатті зафіксовано 25 випадків лептоспірозу, 3 людини померли

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мікрохірурги #Закарпаття #США
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
За гроші працевлаштовував військовозобов’язаних водіями-міжнародниками до себе на фірму – на Львівщині повідомлено про підозру закарпатцю
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...