• Головна
  • Закарпатський ФК «Севлюш» здобув перемогу над харківським "Металістом"
23:18, 16 липня 2023 р.

Закарпатський ФК «Севлюш» здобув перемогу над харківським "Металістом"

Харківському Металісту не вистачило дубля у виконанні їх нападника Алекса Чідомере, щоб здолати на навчально-тренувальних зборах аматорську команду Севлюш (2:3). Про це пише ukrfootball.ua.

Сьогодні, 16 липня, харківський Металіст провів черговий спаринг у рамках літніх навчально-тренувальних зборів на Закарпатті. Протистояв команді жовто-синіх футбольний клуб Севлюш з міста Виноградів.

Рахунок у грі на 29-й хвилині відкрив нападник Металіста Алекс Чідомере, який опинився на дальній стійці та замкнув подачу з кутового. Саме Чідомере і оформив дубль, завдавши точного удару в штрафному майданчику на 41-й хвилині.

У другому таймі Севлюш здійснив камбек.

На 46-й хвилині м’яч залетів у сітку воріт після дальнього удару від капітана команди Михайла Реплюка. А вже на 65-й хвилині ідеально виконав штрафний ексгравець збірної України Адріан Пуканич, який і зрівняв рахунок. Саме Пуканич і став автором перемоги Севлюша, забивши гол вже на 90-й хвилині матчу.