
22:12, 23 червня 2023 р.
За 5 місяців року закарпатці сплатили 232,7 млн гривень військового податку
На Закарпатті на фінансування українського війська у січні-травні 2023 року сплачено 232,7 млн грн військового податку, – інформують у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. Ця сума перевищує надходження за п’ять місяців 2022 року на 25 млн гривень.
Податківці нагадують, що військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Цим збором оподатковуються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.
Фахівці ДПС зауважують, що кожен платник, отримуючи легальні доходи та сплачуючи військовий збір, фінансово підтримує ЗСУ і цим вносить посильний вклад у нашу Перемогу над загарбниками.

Також читайте: У липні пальне може помітно подорожчати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:22
Вчора
Збірні перевезення Європа — Україна: особливості послуги
Новини компаній
11:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...