• Головна
  • Похоронне бюро «Funeralia» – ваша найперша допомога у ситуаціях, коли за кордоном померла близька людина
Новини компаній
16:37, 9 червня 2023 р.

Похоронне бюро «Funeralia» – ваша найперша допомога у ситуаціях, коли за кордоном померла близька людина

Новини компаній

У вашій сім'ї сталося горе – за кордоном помер хтось з близьких людей? Немає можливості перевезти в Україну тіло і вас цікавить момент того, скільки коштує кремація в Польщі? Для того аби ви довго та виснажливо не шукали спеціалістів, які б змогли зайнятися вирішення цього питання та нарешті прояснити ситуацію для вас, радимо звернутися саме в похоронне бюро Олега Мілінського «Funeralia», яке є похоронним бюро № 1 в Польщі.

Команда похоронного бюро включає в себе справжніх фахівців з багаторічним досвідом роботи у цій сфері, які завжди не покладаючи рук працюють над процесом надання різноманітних послуг ритуального характеру, а саме послуг з поховання та кремації, а також відповідно послуг з оформлення документів про смерть в Польщі з перевезенням тіл загиблих/померлих і послуг стосовно інших запитів.

Основні причини звернутися за допомогою в похоронне бюро «Funeralia»

Насправді їх є безліч. В похоронному бюро отримують дуже багато замовлень саме на те аби перевезти прах померлих людей. Дуже часто такі запити почали надходити ще за часів спалаху епідемії коронавірусу. Водночас у період війни, яка нині ведеться в Україні, такі запити також збільшилися. Річ у тім, що багато хто з українців побоюється виїздити в країну разом з тілами своїх померлих родичів для проведення процедури поховання на рідній землі.

Ось чому в похоронному бюро і надають послугу ритуального транспорту, котрий щоденно перетинає кордон нашої країни з сусідньою Польщею з трунами померлих/загиблих, а й також з прахом людей, яких було кремовано.

Якщо говорити про основні плюси кремації, то серед основних переваг цього процесу нам окремо хотілося б виділити наступні:

  • перевезення праху – набагато простіша процедура за перевезення труни з тілом    загиблих/померлих;
  • цей процес обійдеться набагато дешевше за традиційне поховання;
  • завдяки кремації можливо буде відкласти похорон на потрібний термін;
  • процедура є набагато екологічнішою та менш затратною по часу ніж традиційне поховання;
  • поховання в колумбарії урни з прахом виглядає завжди доглянуто незалежно від пори року.

Контактна інформація для зв'язку з представником «Funeralia»

Для того аби зв'язатися з представником похоронного бюро «Funeralia», перейдіть на офіційний інтернет-сайт https://milinskiy.com/kremacia-v-polshi у розділ «Контакти». Тут є кілька номерів телефонів, що серед них ви можете обрати будь-який. Або ж ви також можете скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку, де потрібно залишити вашу контактну інформацію і вам зателефонують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...