
19:06, 25 травня 2023 р.
Скандал в ужгородській школі: діти не йдуть до класу через поведінку однокласника
Журналіст Віталій Глагола повідомив у себе на Телеграм-каналі:
В Ужгороді батьки відмовилися відпускати в школу дітей через поведінку хлопчика, який постійно зривав уроки.
У повідомленні до управління освіти Ужгородської міської ради йдеться, що відсьогодні, 25 травня, діти не будуть відвідувати школу та уроки.
"Ми намагалися знайти той формат взаємодії з хлопичиком і його батьками, який дозволив би нашим дітям нормально вчитися і перебувати у здоровому психологічному кліматі в класі. Однак жодних змін не відбулося, тому ми вдаємося до вищезгаданих крайніх мір."
Також повідомляється, що троє дітей впродовж навчального року вже залишили клас, а деякі мають проблеми з психоемоційним станом.
"Ми хочемо для своїх дітей безпечне освітнє середовище серед однолітків і належний рівень надання освітніх послух. Поведінка хлопчика порушує права наших дітей", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Перечинщині 12-річна дівчинка замість школи поїхала в гості. Її шукала поліція
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Етика фотографа на грі: як робити кадри, не заважаючи процесу
Новини компаній
13:00
Хірургія одного дня: як позбутися грижі чи каменів у жовчному і вже ввечері пити чай вдома
Новини компаній
13:00
25 лютого
MyCredit: нові умови та розіграш подарунків
Новини компаній
09:30
25 лютого
11:00
23 лютого
17:26
19 лютого
Оголошення
14:45, 20 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого