• Головна
  • Підприємство, яке пошкодило підпірну стінку набережної в Ужгороді, зобов’язали її відновити
12:49, 18 травня

Підприємство, яке пошкодило підпірну стінку набережної в Ужгороді, зобов’язали її відновити

Учора, 17 травня, на засiданнi виконкому мiськради пiдприємство, яке при виконаннi будiвельних робiт на мiсцi колишньої громадської вбиральнi на площi Петефi пошкодило пiдпiрну стiнку рiчки Уж, зобов’язали все відновити. Про це повiдомляють на сайті Ужгородської мiської ради.

Спільне мале підприємство «Вояж», яке здійснює роботи на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі громадської вбиральні з надбудовою під громадську будівлю кав’ярні з магазином в межах комплексного проекту реконструкції торгового павільйону та громадської будівлі (2-га черга) по площі Шандора Петефі, 2«а» в м. Ужгород» рішенням виконкому зобов’язали:

– розробити та погодити проєкт благоустрою з врахуванням історичних відміток прилеглої території до запроєктованої громадської будівлі кав’ярні на пл. Шандора Петефі, 2 «а»;

– виконати благоустрій прилеглої території відповідно до погодженого проєкту благоустрою та відновити усі елементи благоустрою (бруківку, огородження, бортові камені, тощо), які були пошкоджені або демонтовані раніше, зі збереженням історичних відміток;

– виконати відновлення та ремонт пошкодженої в результаті виконання будівельних робіт підпірної стіни річки Уж, замурувати віконний проріз в стіні, а оздоблення підпірної стіни виконати з такого самого облицьованого каменю, який по всій висоті стіни;

– привести об’єкт будівництва у відповідність до затвердженої проєктної документації та понизити висотний рівень встановленої дерев’яної опалубки перекриття підвального поверху таким чином, щоб після відновлення тротуару та його елементів благоустрою історичні (існуючі) висотні відмітки збереглися; – частково демонтувати або засипати ґрунтом приміщення підвального поверху будівлі, що знаходяться на комунальній земельній ділянці територіальної громади міста Ужгорода.

Усі вимоги підприємство має виконати в добровільному порядку до 10 червня 2023 року.

У разі невиконання вимог цього рішення управління правового забезпечення подаватиме позовну заяву до суду щодо демонтажу самовільно влаштованих конструкцій.

Рішення члени виконкому підтримали, узявши до уваги акт обстеження будівельного майданчика та об’єкта будівництва від 26 квітня 04.2023р., та враховуючи висновки робочої групи щодо виявлених під час перевірки порушень.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #підпірна стінка #рішення #2023
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...