
10:37, 3 травня 2023 р.
Завтра більша частина Ужгорода буде без води
КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що завтра (4 травня) будуть проводитись планові роботи по підключенню новозбудованої ділянки водопроводу до системи водопровідних мереж. У зв’язку з цим, з 9:30 і до завершення робіт, буде призупинено подачу води з водозабору “Минай” i НФС №2.
Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, за можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...