![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
14:30, 28 квітня 2023 р.
Поліцейські Ужгорода долучилися до доброї справи: банк крові поповнено
Співробітники поліції обласного центру прийшли до станції переливання крові і вкотре стали донорами. Цього разу вони поповнили запаси необхідних резус-мінус груп крові
Днями співробітники Закарпатської обласної станції переливання крові оприлюднили звернення до ужгородців із проханням долучитися до донорства. Йшлося саме про здачу крові всіх груп резус-мінус. Поліцейські Ужгорода, які вже не раз ставали донорами, негайно відгукнулися на звернення - і вкотре завітали до Центру.
Пройшовши всі необхідні обстеження, поліцейські "поділилися" кров'ю і поповнили банк необхідних запасів.
"Ми завжди раді долучитися до доброї справи. Особливо - коли йдеться про порятунок здоров'я чи життя людини. Ми не знаємо, кому саме стане в нагоді наша допомога, але точно впевнені, що допомагаємо тим, хто цього потребує", - діляться поліцейські.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...