![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:38, 6 квітня 2023 р.
Кінологи поліції закарпаття розповіли школярам про тренування своїх чотирилапих вихованців
Вчора, 5 квітня, до Кінологічного центру поліції Закарпаття завітали другокласники Ужгородської школи №6.
Спершу поліцейські описали дітям особливості роботи Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області, а також розповіли про умови дресирування та утримання собак різних порід.
А згодом діти мали можливість самі переконатися у корисних вміннях чотирилапих вихованців Центру – вівчарок Айзи, Зевса та Бехи. Перед собаками було завдання знайти заховані заборонені речі, які вони зазвичай шукають на місцях вчинення злочинів, а потім знаходили речі, приховані самими школярами. Демонстрування своїх вмінь, уміле виконання команд та затримання умовного злочинця викликали справжній захват школярів.
«Нас приємно здивувала зацікавленість дітей як до самих вівчарок, з якими ми прийшли в школу, так і інформацією про тренування собак та кінологічні школи загалом. Подібні зустрічі ми намагаємося проводити якнайчастіше. Адже це не лише розширює кругозір учнів, а й сприяє тому, що вони долають страх перед тваринами та й самі залюбки заводять домашніх улюбленців», – зазначив Іван Лешанич, начальник Кінологічного центру поліції Закарпаття.
![Кінологи поліції закарпаття розповіли школярам про тренува..., фото-1 Кінологи поліції закарпаття розповіли школярам про тренування своїх чотирилапих вихованців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
6
10:50, 19 липня
83
live comments feed...