![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:00, 25 березня 2023 р.
В Ужгороді нагородили кращі клуби України з художньої гімнастики
Парад-нагородження чемпіонату України серед спортивних клубів із художньої гімнастики відбувся напередодні в спорткомплексі «Юність». Протягом кількох днів Ужгород приймав на змаганнях представниць 53 клубів з усіх регіонів України. Про це розповіли на сайті Ужгородської міської ради.
Організатори – Міністерство молоді та спорту України, Федерація художньої гімнастики України, за підтримки Закарпатської федерації художньої гімнастики (керівниця – Валентина Плавайко). Суддівський корпус очолювала суддя міжнародної категорії Тетяна Фігель (Луцьк). Серед поважних гостей, зокрема, – і тренерка національної збірної України з художньої гімнастики Ірина Блохіна.
Відповідно до спортивних рейтингів та за результатами чемпіонату обрали три кращі клуби України: 3-є місце посів СК «Багіра» (м.Львів), 2-е місце – СК «Grace» (м.Дніпро), «золото» виборола команда №1 Школи Дерюгіних (м.Київ).
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...