Новини компаній
11:46, 23 березня 2023 р.
Імпланти зубів - відновлення втраченої посмішки
Новини компаній
Імплантація – це сучасна методика по відновленню втраченого кореня зуба. Являє собою вживлення в щелепну кістку стоматологічного імпланту, на який згодом фіксується коронка. Завдяки імплантації зуба відновлюється зубний ряд щелепи пацієнта і повертається здоров'я ротової порожнини.
Імплант – це гвинт, виготовлений з титану. Міцний і довговічний. Витримує високі навантаження на щелепу. Відновлює жувальні функції.
Перші спроби імплантації зуба були зроблені у 1950-х роках. В той час стоматологічний хірург Інгвар Брінемарк виявив, що титан може бути використаний як матеріал для кореня зуба. У 1965 році Брінемарк успішно встановив перший імплант пацієнту. З того часу імпланти зубів постійно вдосконалюються і на сьогодні є найбільш ефективними замінниками втрачених зубів.
Процедура імплантації зуба проводиться через 3-6 місяців після видалення, або втрати рідного зубу. Цей період необхідний для того, щоб кісткова тканина повністю загоїлась і ясна відновились. Імплант добре приживається, коли кістка має необхідну щільність.
Імплантація зубів: послідовність проведення процедури
Процедура заміни втраченого зуба на штучний залежить від індивідуальних особливостей людини й ситуації. Загальна послідовність має декілька етапів:
- Консультування з лікарем-імплантологом. Стоматолог проводить огляд, робить рентгенівські знімки, комп’ютерну томограму щелепи. Оцінює стан кісткової тканини, ясен, зубів. Робить висновки відносно доцільності даного хірургічного втручання.
- Період підготовки до імплантації. Може зайняти певний час. Залежно від персональних відмінностей пацієнта, за необхідності проводиться попередня підготовка щелепи. Це може бути видалення пошкоджених зубів, лікування захворювань ясен, нарощування кістки тощо.
- Після підготовчих робіт встановлюється безпосередньо зубний імплант. Під місцевою анестезією стоматолог робить невеликий розріз в яснах, відкриває доступ до кістки. Встановлює імплант, заглушку, зашиває ясна, накладає шви.
- Встановлення формувача ясен. Це тимчасовий виріб, необхідний для формування контуру ясен.
- Встановлення абатмента. Спеціальний з’єднувальний елемент – металевий виріб між імплантом і коронкою зуба.
- Зняття зліпків для протезування. На цьому етапі пацієнт обговорює з лікарем які конструкції необхідно встановити.
- Протезування. Встановлення коронки. Гвинтова фіксація дозволяє легко встановлювати та знімати коронку в разі необхідності.
Щоб зубні імпланти гарно прижились, важливо виконувати інструкції лікаря по догляду за раною, прийманню лікарських засобів та режиму дня. Деякий час необхідно обмежити режим фізичної активності. За можливості, необхідно відмовитись від куріння та зловживання алкоголем.
Імпланти: яка ціна здорової посмішки?
Бажання кожного – встановити зубний імплант, де співвідношення ціна - якість буде ідеальним.
Ціна на зубний імплант відрізняється в залежності від багатьох чинників:
- Місце розташування стоматологічної клініки. У великих містах-мільйонниках вартість подібних операцій дорожча внаслідок вищих витрат: оренда приміщення, зарплата персоналу тощо.
- Досвід лікаря. В залежності від кваліфікації стоматолога, ціни на послуги відрізняються. Послуги молодого спеціаліста коштують дешевше за послуги висококваліфікованого професіонала.
- Курс валют. Імпланти зазвичай замовляють в різних країнах світу. Чим вищий обмінний курс української гривні до валюти закупівлі матеріалів – тим вищий цінник буде озвучений.
- Крім того, ціна на імпланти зубів залежить від необхідності проведення додаткових процедур, таких як підвищення ясен, досипання кістки в щелепі тощо.
Багато пацієнтів побоюються ставити імпланти через страх болісних відчуттів. І зовсім даремно. Адже при сучасних методах знеболювання клієнт нічого не відчуває. Коли імпланти зубів вже встановлені, безпосередньо після операції, анестетик перестає діяти та 30 % людей відчувають незначний дискомфорт. Будь-який спазмолітик полегшить неприємні симптоми, які наступного дня вже не будуть турбувати.
Світова практика показує, що імпланти приживаються у 90 % випадків. Стоять вони від 8 до 20 років. Регулярна щоденна особиста гігієна і профілактичні огляди у стоматолога двічі на рік подовжують термін дії імплантів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Секрети відновлення життєвої енергії за допомогою техніки Рейки
Новини компаній
12:31
ТОП новини
Оголошення
10:19, Вчора
136
10:17, Вчора
9
11:11, Сьогодні
live comments feed...