Новини компаній
11:55, 22 березня 2023 р.

Легкі продажі в Instagram

Новини компаній
Легкі продажі в Instagram, фото-1

Нині інстаграм-магазини користуються великою популярністю. Велика кількість людей проводить час у цій соціальній мережі, і звичайно ж, робить покупки. Ви створили сторінку, наповнили її товарами і навіть набрали підписників, але що робити далі? Потрібно контролювати продаж та доходи, знати, яка кількість товару залишилася і навчитися обчислювати прибуток. Для цього знадобиться програма обліку продажів для Instagram. Ви подумаєте: «Невже не можна просто все записати?».

Ведення бізнесу

Ви купуєте товар у постачальника і відправляєте його на склад. Відправлення товару можуть проводитися різними поштовими операторами, а ціни на кожен із товарів відрізнятимуться. Мінімальною інформацією, якою має володіти людина є:

  • Який товар залишився, а який потрібно оновити?
  • Які замовлення потребують обробки?
  • Створення накладних;
  • Правильне формування накладних та відправлення потрібного товару людям;

Може здатися, що в цьому немає нічого складного, але якщо за день у вас буде кілька десятків замовлень, то легко наплутати. Вирішити проблему можна, вибравши програму від https://h-profit.com/ua/.

Систематизація бізнесу

Інстаграм-магазини повинні співпрацювати з розробниками програм, щоб вибрати CRM систему, необхідну для обліку товарів, продажу та відображення витрат. Якщо ви займаєтеся продажем товарів через дропшипінг, то краще рішення чим це, знайти буде складно. Ви можете не використовувати непотрібні функції, а вибрати тільки ті, які потрібно. Просто додаючи товар та вказуючи його вартість, програма розраховуватиме, скільки ви отримали за його продаж.

Популярні функції програм

Серед усієї різноманітності, популярністю користуються програми з функціями:

  • Облік товарів. При їх купівлі, ви вказуєте вартість і кількість, а програма сама проводить розрахунок їх залишку;
  • Звіти про доходи та витрати;
  • Оптимізація робочого процесу. Якщо у вас великий магазин, то доведеться найняти менеджера, надавши йому певні функції. Програма дасть змогу вибрати, що буде доступне фахівцеві;
  • Інтеграція. Закони вказують на те, що усі продавці мають виписувати чеки. Програма дозволить вам одночасно оформляти замовлення та створювати чеки;
  • Робота з поштою. ПЗ дає можливість одночасно створювати накладні, що прискорює робочий процес;

Вибирайте сучасну систему для ведення бізнесу в Інстаграмі, і ви зможете заощадити час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...