• Головна
  • Терміново потрібна позика? Обирайте організацію-позичальника правильно
Новини компаній
14:38, 11 березня 2023 р.

Терміново потрібна позика? Обирайте організацію-позичальника правильно

Новини компаній
Терміново потрібна позика? Обирайте організацію-позичальника правильно, фото-1

Навряд хтось буде заперечувати факт того, що необхідність у грошах сьогодні для середньостатистичної української сім'ї зменшується. Якби нам того не хотілося, а наші з вами витрати порівняно з доходами навпаки стрімко збільшуються. Особливо це відчутно в час максимального нестабільної економіки. Заробітні плати залишаються на тому ж рівні, водночас ціни на комунальні послуги та продукти й інші необхідні витрати для сім'ї навпаки зростають.

В таких умовах сьогодення дуже багато українців змушені шукати для себе альтернативні засоби фінансування, завдяки яким можна буде швидко та без будь-яких проблем вирішувати нагальні для них питання. Наприклад, коли надія позичити гроші у когось з рідних або взяти кредит на необхідну суму банку тане у повітрі, багато хто вирішує звертатися в різноманітні мікрофінансові організації, яких сьогодні на українському ринку працює ну дуже вже величезна кількість.

Як правильно обрати організацію для онлайн позики? Основні моменти, які варто звернути увагу

Якщо вам терміновим чином знадобилися гроші в кредит, ні в якому разі не поспішайте звертатися до послуг першої ліпшої компанії. Пам'ятайте про те, що у ситуації з фінансами правило «Підвищений попит = варта уваги пропозиція» аж ніяк не діє. Нарівні із багатьма надійними та перевіреними компаніями, все ж продовжують вести свою роботу шахраї, основною метою яких є намагання затягнути побільше клієнтів у боргові ями, які регулярно витягуватимуть з них величезні суми коштів.

Для того аби правильно обрати компанію, де ви хотіли б отримати онлайн позику, обов'язково варто звернути увагу перш за все на те, чи має організація окрім офіційного інтернет сайту ще й своє офлайн представництво. Чудовим прикладом такої організації можна вважати саме МФО ШвидкоГрошi. Згадана організація окрім власного інтернет сайту, має офлайн представництва практично по всій Україні. Для позичальників, які проживають у місті Ужгород, гостинно відкриває свої двері офлайн представництво організації, яке розташоване за наступним орієнтиром: перехрестя проспект Свободи з вулицею Капушанській, житл.буд. ліворуч від торгівельного центру «Білочка» та поруч з магазином «Prezent».

Додатково для того аби обрати хорошу організацію для онлайн кредитування, варто звернути увагу на досвідченість компанії, а саме на період її роботи на українському ринку. Чим він більший, тим відповідно збільшується вірогідність професійного підходу та лояльності до клієнтів. Серед інших вагомих для розгляду моментів спеціалісти та позичальники з досвідом виділяють наступні:

  • прозорі умови кредитування та обов'язкове вказання в договорі суми позики з терміном видачі кредиту, відсоткової ставки та умовами повернення займу, а також можливих штрафів та пені;
  • наявність у компанії ефективно працюючої служби підтримки, куди позичальники у разі необхідності можуть швидко звернутися та отримати консультацію;
  • вигідні умови кредитування;
  • можливість відтермінування кредиту;
  • перегляд відсоткової ставки та ін.

Ще одним важливим моментом, який варто пам'ятати, можна вважати те, що ні одна МФО, яка поважає себе та своїх клієнтів, а також турбується про свій статус, не буде просити свого майбутнього клієнта завчасно заплатити певну суму коштів за розгляд звернення на кредит. Якщо у вас просять це зробити, можете бути певні, це робота шахраїв. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...