15:55, 26 лютого 2023 р.
Мукачівське новосілля: у нові модульні будинки заїхали перші переселенці
На Мукачівщині у перших будинках, зведених для ВПО, відзначили новосілля. Про це розповіли на сторінці Закарпатської обласної ради.
Перші внутрішньо переміщені українці на Закарпатті заселилися у модульні будинки, збудовані коштами благодійного фонду Карітас Чеської Республіки на території навчального закладу Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».
“Приємно бачити, що наша спільна з чеським фондом справа дає свої перші результати. Майже всі 11 будинків, зведених на території ліцею готові до новосілля. Силами іноземної неурядової організації «Людина в біді – Словацька республіка» дооблаштовують меблями, білизною… І у найближчий час – обживатимуть наші співвітчизники, котрі рік тому змушені були втікати до нас від війни”, – розповів заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
6
10:50, 19 липня
83
live comments feed...