
13:48, 22 лютого 2023 р.
В Мукачеві грабіжник силою відібрав у пенсіонерки 20 тисяч гривень

До поліції Мукачева надійшло повідомлення про пограбування пенсіонерки на вулиці Василя Стуса. Подія сталася близько 19-ої години, коли потерпіла саме знімала грошові кошти зі своєї банківської картки в терміналі. Невідомий чоловік підбіг до жінки зі спини та силою вихопив з її рук гроші в сумі 20 тисяч гривень.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатті.
Співробітники Мукачівського районного управління поліції одразу після повідомлення на лінію «102» розпочали пошукові заходи. Вже менше ніж за пів години кримінальна поліція затримала нападника - 27-річного раніше судимого за аналогічний злочин місцевого жителя.
Окрім цього оперативникам вдалося вилучити й всі грошові кошти, що були відібрані зловмисником у пенсіонерки: їх він сховав у смітнику.
У поліції зазначили, що чоловіка затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тематична вечірка: як перетворити день народження на кіноісторію
Новини компаній
13:00
Про перший клас безпеки у Свалявській громаді
Новини компаній
15:00
28 серпня
15:00
28 серпня
Користувацький досвід стає ключовим чинником утримання клієнтів
Новини компаній
17:30
27 серпня
15:38
25 серпня
ТОП новини
Оголошення
11:59, 28 серпня
11
13:49, 22 серпня
243
09:51, 28 серпня
2
13:33, Сьогодні