• Головна
  • Допомога людям при наркозалежності
Новини компаній
15:38, 16 лютого 2023 р.

Допомога людям при наркозалежності

Новини компаній

Наркоманія є різновидом деструктивної поведінки, за якої людина, прагнучи втекти від навколишньої реальності, вживає психотропні речовини. Вживання наркотиків призводить до смерті сотні тисяч людей на рік і, що найжахливіше, багато хто з них — молоді люди віком 15-35 років.

При наявності наркотичної залежності людині необхідна стороння допомога та лікування. Отримати відповіді на запитання, а також лікування можна у клініці Profi-Detox. За цим посиланням https://profi-detox.com.ua/uk/likuvannya-narkomaniyi ви можете знайти корисну інформацію та контактні дані.

Допомога людям при наркозалежності, фото-1

Визначення та чинники хвороби

Залежність від наркотиків призводить до повної розумової та моральної деградації особистості. Захворювання є хронічним і викликає залежність на всіх рівнях: психічному, фізичному, соціальному та духовному. Статистика наркозалежних із кожним роком неухильно зростає, водночас більшу її частину становлять молоді люди, які прагнуть випробувати нові відчуття, які здебільшого призводять до летального результату.

У групі ризику перебувають також люди, які страждають на біполярні, тривожні та депресивні розлади, а також ті, хто регулярно вживає психоактивні речовини. Нерідко причиною наркоманії є хронічний больовий синдром у разі нераціонального приймання знеболювальних засобів.

Також, залежність від наркотиків виникає в сукупності низки чинників:

  • Біологічних. Насамперед це спадковість.
  • Психологічних. Пов'язано це з невмінням людини адекватно справлятися зі стресовими ситуаціями.
  • Соціальних. Нерідко наркоманія виникає серед людей з нижчої верстви населення, мігрантів і жертв насильства.

Лікування наркозалежності

Лікування наркоманії у клініці Profi-Detox — поетапне, послідовне і комплексне.

У рідкісних випадках хворі самостійно звертаються за допомогою до нарколога. Законодавство категорично забороняє приватним наркологічним клінікам примусове лікування наркозалежних пацієнтів без їхньої згоди. Тому першочергове завдання лікарів і психологів клініки Profi-Detox — переконати пацієнта дати згоду на лікування.

Наявність мотивації на одужання — добрий знак, що передвіщає близьку ремісію. На цей час існують спеціальні методики, які спрямовані на те, щоб підвищити мотивацію людини до лікування. Однією з них є мотиваційне інтерв'ю, що виключає будь-яку критику та осуд, та мотивує людину до змін без будь-якої конфронтації.

Тож не треба сумніватися та зволікати. Краще діяти якомога швидше, доки проблема не досягла критичної позначки, після якої неможливо щось змінити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...