11:00
Вчора
Із Батівського притулку, що на Берегівщині, втекли двоє вихованців. Про це повідомили у Патрульній поліції Закарпатської області.
Хлопці віком 14 і 16 років самостійно покинули територію Батівського притулку для дітей та пішли у невідомому напрямку. Тоді за справу взялися поліцейські.
Підлітків помітили на вулиці Ярослава Мудрого в Мукачеві. Інспектори підійшли до них поговорити і діти зізналися, що втекли із закладу. Патрульні повідомили заявників про виявлення хлопців, а після цього передали їх слідчим.