![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:32, 9 лютого 2023 р.
Спільна виставка Закарпатської та Харківської Академій мистецтв відкрилася в Ужгороді
Спільну виставку Закарпатської академії мистецтв і Харківської державної академії дизайну та мистецтв відкрили сьогодні в Ужгороді.
У залах обласного художнього музею імені Й.Бокшая колективи презентували експонати з нагоди ювілеїв – 20-річчя створення закладу вищої мистецької освіти на Закарпатті та 60-річчя харківської вищої школи дизайну.
З вітальним словом виступили мер Ужгорода Богдан Андріїв, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук, ректор Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олександр Соболєв, ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник.
Очільники навчальних мистецьких закладів підписали договір про співпрацю, чим засвідчили плани найзахіднішої та найсхіднішої українських академій і надалі проводити спільні акції.
Музичне вітання глядачам подарували представниці Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...