• Головна
  • Патрульні затримали в Ужгороді афериста, який перебував у розшуку
18:52, 24 січня 2023 р.

Патрульні затримали в Ужгороді афериста, який перебував у розшуку

Патрульні роти ТОР вчергове затримали чоловіка, який перебував у розшуку. Про це розповіли на сторінці патрульної поліції Закарпаття у ФБ.

Це трапилось вчора, на вулиці Шумній, в Ужгороді. Близько 17-ї години інспектори помітили чоловіка, який був в орієнтування про шахрайство.

Громадянин, помітивши службову автівку почав поводитися підозріло і нервувати. ТОРівці підійшли, щоб перевірити документи і виявили, що цей чоловік схожий на того, що підозрюється у шахрайстві.

Охоронці порядку затримали чоловіка та передали слідчим Ужгородського районного управління поліції, які з‘ясують всі деталі справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аферист #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
Нацполіція викрила міжнародний шахрайський call-центр, який під виглядом «юридичної допомоги» привласнював кошти громадян Центральної Азії та Європи
На Закарпатті вилучили із сім'ї дівчинку, яка жебракувала на АЗС
Завтра на деяких вулицях в Ужгороді буде перекрито рух транспорту
Заволодіння коштами при реконструкції капітального ремонту поліклініки в Ужгороді для розміщення ВПО – повідомлено про підозру підряднику та службовцю міськради
Оголошення