13:34, 27 листопада 2022 р.
Увечері в Ужгороді автівка збила безхатька
Як повідомив у себе на ТГ-каналі ужгородський журналіст Віталій Глагола, 26 листопада близько 21:00 на Минайській поблизу пабу «PubHouse» водій білої автіки марки KIA рухаючись у сторону готелю «Закарпаття» не помітив і зачепив чоловіка, який переходив дорогу в невстановленому місці.
Чоловік живий і серйозних травм у нього нема. Водій вчасно зреагував і його зачепило лівим крилом авто та дзеркалом заднього огляду. Медики, що прибули на місце ДТП кажуть, що загроз життю та здоров‘ю пішохода немає!
"Любі пішоходи - носіть на одягу світловідбиваючі елементи, аби водії, що рухаються у повній темряві вулицями міста бачили вас здалеку і мали час оперативно зрегаувати. Ну, і переходьте дорогу не де заманеться, а на пішохідних переходах" - коментує подію В.Глагола.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:38, 26 січня
50
10:32, 25 січня
1
11:48, 2 лютого
18
13:51, 1 лютого
5
21:40, 31 січня
49
live comments feed...