11:00, 5 жовтня 2022 р.
Як підготуватися до опалювального сезону 2022: поради експерта
Увесь світ готується до непростої зими. В Україні ж ситуація наразі склалася така, що скоріш за все будемо мати зиму чи не найскладнішу за всі роки незалежності. І головне завдання зараз – підготуватися заздалегідь до опалювального сезону та зменшити витрати тепла в приміщенні.
Почнемо з простого аналізу того, що дає найбільшу кількість втрат тепла в приміщенні. За прорахунками експертів, досить велика кількість тепла йде через віконні та дверні конструкції – загалом від 15% до 25%.
Тому сьогодні ми зібрали рекомендації спеціаліста саме з питань енергоефективності конструкцій з металопластику та алюмінію.
Віталій Липа, директор заводу віконних конструкцій Нобілекс.
"Підготовка до зими цього року – це найпопулярніший запит від наших клієнтів. Ми, відповідно, в першу чергу рекомендуємо уважно придивитися до своїх вікон. Бо для когось буде актуальним перевірка так званого «зимового» режиму в існуючих вікнах, а для когось – заміна на енергоефективні конструкції."
Базовий захист від втрат тепла забезпечує вже будь-яка металопластикова конструкція. Тому якщо в планах сімейного бюджету була заміна вікон в оселі на металопластикові чи алюмінієві, то зараз – кращий момент це зробити.
Крім того, на рівень збереження тепла впливають: монтажна ширина профіля, кількість камер у вікні, адже кожна камера – це додатковий бар’єр на шляху тепла з будинку на вулицю. Найчастіші запити від клієнтів в нашій компанії – це вікна SalamanderbluEvolution 73 (5 камер), SalamanderbluEvolution 82 (6 камер), Spectrum 86 (6 камер).
"Також рекомендую звернути увагу і на сам склопакет. Щоб знизити теплопровідність склопакета, в нього може бути встановлене енергозберігаюче скло. На внутрішню поверхню такого скла наносять тонкий шар іонів металів (срібла або олова), який відіграє роль своєрідного дзеркала, відбиваючи тепло назад до приміщення. Альтернатива енергозберігаючому склу — мультифункціональне, яке забезпечує навіть подвійний ефект: взимку не випускає назовні тепло, а влітку — не пускає до приміщення сонячні промені. Такі склопакети дозволяють зекономити не лише на опаленні, а і на кондиціонуванні.
Також раджу розглянути питання заповнення камер в склопакеті. Саме осушене повітря теж є не поганим теплоізолятором, але ефект від заповнення камер інертним газом буде відчутнішим. Заповнення склопакета аргоном дозволяє підвищити ефективність енергозбереження, зберігаючи тепло в приміщенні."
Ну і звичайно ж не треба недооцінювати роль фурнітури. Фурнітура має бути не лише відповідної якості та правильно підібраною, а й правильно відрегульованою. В наших вікнах цьому питанню ми приділяємо особливу увагу, використовуючи таку фурнітуру SigeniaTitan (Німеччина).
Більш детальну інформацію завжди можна отримати за гарячою лінією Нобілекс 0 800 338217,на сайті nobilex.euабо завітавши особисто до нашого офісу за адресою: Ужгород, вул. Заньковецької, 76/74.
На правах реклами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:53, 11 жовтня
11:26, 8 жовтня
17:58, 10 жовтня
4
12:56, 2 жовтня
10
live comments feed...