• Головна
  • Школи Закарпаття починають працювати у новій всеукраїнській інформаційно-аналітичній системі EvaluEd
09:35, 5 жовтня 2022 р.

Школи Закарпаття починають працювати у новій всеукраїнській інформаційно-аналітичній системі EvaluEd

Інформаційно-аналітична система EvaluEd розроблена Державною службою якості освіти України за сприяння Чеської агенції розвитку та Чеської шкільної інспекції з метою підвищення ефективності моніторингу закладів освіти, підготовки й проведення інституційних аудитів, самооцінювання управлінських й освітніх процесів, проведення сертифікації учителів початкових класів.

Протягом вересня керівники та заступники керівників 293-х закладів загальної середньої освіти Закарпаття створили особисті кабінети у EvaluEd та взяли участь у дистанційному зборі даних щодо вивчення питання організованого початку 2022- 2023 н.р., який проводила Державна служба якості освіти України.

Про важливість, актуальність та особливості використання інформаційно-аналітичної системи EvaluEd для проведення процедури самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу освіти розповідає Марія Сігетій, начальник управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області:

«Інформаційно-аналітична система EvaluEd спрямована на оптимізацію процесів опрацьовування та зберігання даних, дає можливість легко і швидко обробити великі масиви інформації, систематизувати, узагальнити та візуалізувати результати.

Використання EvaluEd забезпечить відкритість, прозорість та допоможе кожній школі у вдосконаленні своєї діяльності через самооцінювання, дає можливість автоматизувати процес збору даних про заклад освіти.

Школа отримає можливість залучити до самооцінювання великі групи учасників освітнього процесу, оцінити діяльність закладу за 4 напрямками, що забезпечить максимально об’єктивну картину освітнього процесу в закладі освіти».

Цьогоріч протягом 3-6 жовтня вперше за допомогою ІАС проводиться ІІ етап сертифікації педагогів – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Державною службою якості освіти України затверджено анкету самооцінювання власної педагогічної майстерності для вчителів початкових класів, які братимуть участь у другому етапі сертифікації.

Учасники сертифікації заповнюють анкети самооцінювання у інформаційно-аналітичній системі EvaluEd та у результаті отримають її візуалізацію у вигляді діаграм для проєктування програми власного професійного розвитку.

Надалі за допомогою ІАС планується проведення заходів державного нагляду (контролю) та аналізу діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення якості освіти.

Інформаційна система EvaluEd покликана стати в основі розбудови якісної школи та системи освіти загалом.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#EvaluEd #Закарпаття #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...