• Головна
  • Що таке розсіювач заднього ліхтаря
Новини компаній
10:21, 30 вересня 2022 р.

Що таке розсіювач заднього ліхтаря

Новини компаній
Що таке розсіювач заднього ліхтаря, фото-1

Розсіювач заднього ліхтаря - оптичний елемент задніх світлових приладів транспортних засобів, що перерозподіляє (розсіює) та/або фарбує потік світла від лампи, і забезпечує відповідність характеристик задніх вогнів вимогам стандартів.

Кожен транспортний засіб відповідно до чинних стандартів повинен оснащуватися різними за призначенням зовнішніми світловими приладами, розташованими спереду та ззаду. Сайт з вибору автозапчастин оптом в Україні пропонує безліч варіантів для різних марок авто.

У задній частині автомобілів, автобусів, тракторів, причепів та іншої техніки розташовуються світлосигнальні прилади, що забезпечують безпеку: покажчики поворотів, стоп-сигнали, габаритні вогні, вогні стоянки і сигнал заднього ходу. Дані прилади виконуються як окремих чи згрупованих ліхтарів, необхідні характеристики яких забезпечуються прозорими деталями — розсіювачами.

Розсіювач заднього ліхтаря виконує кілька функцій

Перерозподіл світлового потоку від лампи - світло від точкового джерела (лампи) стає рівномірно розсіяним по деякій площі, що забезпечує кращу видимість вогню з різних кутів;

Фарбування світлового потоку регламентований для кожного вогню колір;

Захист ламп та інших внутрішніх деталей ліхтарів від негативних факторів довкілля та механічних впливів.

При пошкодженні розсіювача інформативність та функції ліхтарів можуть порушуватися, тому ця деталь має бути в короткий термін замінена. А щоб зробити правильний вибір, потрібно розібратися в існуючих типах, конструкціях та особливостях розсіювачів.

Питання вибору, заміни та обслуговування ліхтаря заднього ліхтаря

Задні ліхтарі, особливо на вантажних автомобілях і тракторах, схильні до постійних впливів негативних факторів навколишнього середовища, що призводить до їх помутніння, появи тріщин, сколів і повного руйнування. Експлуатувати транспортний засіб із пошкодженим розсіювачем заборонено, оскільки це може призвести до штрафних санкцій щодо автовласника. Тому цю деталь необхідно якнайшвидше замінити.

На заміну слід брати розсіювачі лише тих типів, що використовуються у ліхтарях, а також відповідають встановленим у ліхтарях лампам (це відноситься до покажчиків повороту). Тут необхідно враховувати тип і бік установки світлосигнального приладу, використовувати або універсальні, або призначені для даного конкретного ліхтаря розсіювачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...