• Головна
  • Навіщо потрібні добавки для поліетилену
Новини компаній
15:00, 28 вересня 2022 р.

Навіщо потрібні добавки для поліетилену

Новини компаній

Поліетиленова плівка - один з самих затребуваних матеріалів. Його використовують для виробництва пакувальних і термозбіжних плівок, будматеріалів, місткостей, предметів для будинку, ізоляції, в медицині. 

Навіщо потрібні добавки для поліетілену

При виробництві поліетилену використовують спеціальні добавки для досягнення необхідних властивостей: прозорості, водонепроникності, насиченості кольору, та ті що змінюють температуру плавлення. Добавки існують найрізноманітніші, як приклад приведемо ті, що використовуються найчастіше і мають важливі для експлуатації і кінцевого продукту властивості. 

Під впливом тепла і сонячних променів предмети втрачають з часом частину важливих властивостей, призводить до утворення тріщин, зміни кольору чи прозорості. Щоб уповільнити процес зміни властивостей і збільшити час експлуатації використовують світлостабілізуючі добавки з UV фільтром. Саме ця добавка дозволяє збільшити термін експлуатації плівки і опірність зовнішньому середовищу. 

Освітлювачі - інший вид добавок який використовуються для збереження прозорості кінцевої продукції - це важливо для плівок багатьох видів. 

Антиоксиданти – також добавка. Їх використовують для захисту полімерного матеріалу від агресивного середовища. Сільськогосподарська плівка, приміром, це результат використання освітлювальних добавок і антиоксиданту. 

Для того, щоб поліетилен став менш горючим, використовують антипірен. Він використовується у будівельній промисловості і електротехнічній. 

Барвники - теж добавки, їх використання має сенс для надання привабливому зовнішньому вигляду кінцевій продукції. 

Слід зазначити, що сама по собі плівка не виглядає гладкою і не є еластичною, це досягається за допомогою ковзаючих добавок, саме вони роблять плівку еластичнішою і знижують тертя між шарами плівки. 

Добавки для зняття статистичної напруги дозволяють зменшити його і не акумулювати.

Щоб плівка не злипалася в рулонах – використовують добавки, що створюють мікрошорсткості і дозволяють легко відділяти шари плівки в процесі розмотування. Для того, щоб використати плівку для спакування гарячих продуктів використовують окремі добавки, що підвищують температуру плавлення. 

Переробка стає дуже важливим процесом для усіх компаній - щоб переробити і використати вторинну сировину також додають певні добавки для полегшення процесів. У разі використання з харчовими продуктами необхідно точно знати, що входить до складу поліетилену - українські виробники, наприклад, Packon, надають повний опис і перелік усіх використовуваних добавок. 

З’єднувати основний матеріал з добавками також необхідно виключно на підприємстві для дотримання кількісного співвідношення концентрату, для безпеки і з гарантією якості кінцевої продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добавки для поліетілену #Навіщо потрібні добавки для поліетілену #Різноманітність добавок та їх відмінності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...