• Головна
  • Закарпатське дербі: виноградівський «Севлюш» обіграв ФК «Бужора» з рахунком 3:0
09:04, 26 вересня 2022 р.

Закарпатське дербі: виноградівський «Севлюш» обіграв ФК «Бужора» з рахунком 3:0

Багаторічні суперники знову зустрілися на футбольному полі. Виноградівський “Севлюш” та Іршавська “Бужора” є центральною парою туру.

Незважаючи на рахунок, гра у виконанні обох команд сподобалася. Вони діяли на хороших швидкостях (особливо в першому таймі) та намагалися демонструвати футбол, – пише zaf.org.ua.

Інша справа, що у виноградівців підбір гравців сильніший та далася взнаки більша дочемпіонатська підготовка. Команди підійшли до матчу практично бойовими складами.

У самому двобої діяли на зустрічних курсах, хоч до перерви перевага була на боці «Севлюша». І він її двічі реалізував. На самому початку зустрічі ситуацію в одному з ігрових епізодів, що називається, прочитав Василь Ковтун, вийшов на хорошу ударну позицію й відкрив рахунок.

У середині ж тайму після навісу зі «стандарту» чудово себе показав Михайло Реплюк. 2:0.

А після перепочинку «осічка» у центрі захисту обернулася для «Бужори» третім пропущеним голом – Адріан Пуканич, випередивши захисника-візаві, при виході на голкіпера зіграв холоднокровно. 0:3 для іршавців. Утім, вони не опустили руки. Більше того, коли гості свідомо віддали ініціативу, то заволоділи перевагою.

Були непогані удари у Михайла Кучінки, Івана Бандуровича, Річарда Шольца… Однак виноградівці недаремно є лідерами групи!

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію