• Головна
  • У Мукачеві всіх підприємців планують звільнили від оплати за тераси до кінця війни
09:58, 23 вересня 2022 р.

У Мукачеві всіх підприємців планують звільнили від оплати за тераси до кінця війни

Відповідний проєкт «Про звільнення від сплати за договорами сервітутного землекористування для розміщення тимчасових споруд (терас)» пропонується розглянути на черговій сесії міськради.

У міській раді Мукачева зазначають, таке рішення планують прийняти через складну фінансово-економічну ситуацією, яка спричинена війною.

"Рішення про звільнення фізичних та юридичних осіб від сплати за договорами сервітутного землекористування для розміщення тимчасових споруд діятиме до дня припинення або скасування запровадженого правового режиму воєнного стану в Україні", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на території громади налічується близько 50 літніх майданчиків.

В Мукачеві власники літніх терас звільненні від оплати сервітуту з травня 2020 року.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тераси #плата #мукачево #підприємці #вересень #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...