Новини компаній
11:00, 9 вересня 2022 р.
Що таке одноразка? Конструкція та особливості використання
Новини компаній
Одноразові електронні сигарети користуються неабиякою популярністю у шанувальників паріння. Ще б пак, такі пристрої мають достатньо переваг, кожна з яких може стати вагомим аргументом під час вибору:
- Компактність — це Вам не габаритний вейп, який аж ніяк не покладеш в кишеню чи жіночу торбинку.
- Привабливий зовнішній вигляд — одноразки схожі на флешки, проте мають напрочуд яскравий та стильний дизайн.
- Зручне та просте користування — придбав, активував за допомогою звичайної затяжки, використав ресурс батареї та рідини для паріння, здав на утилізацію.
- Можливість швидко вгамувати відчуття нікотинового голоду — така особливість сольового нікотину, який міститься в жижі.
- Доступна ціна.
Сьогодні купити одноразки можна в багатьох українських вейп-шопах. Для цього не обов’язково особисто відвідувати магазин — достатньо зробити онлайн замовлення і в зручний час отримати обраний товар. Цікаво, що дехто з прихильників паріння, особливо новачки, користуються одноразовими електронними сигаретами та гадки не мають, яку вони мають конструкцію, чим сольовий нікотин відрізняється від звичайного тощо. Тому спробуймо розібратися, що взагалі таке одноразка.
Як з’явилась одноразка? Історія цікава та повчальна, немов казка!
Взагалі пристрої для паріння після винаходу першої електронної сигарети до певного моменту еволюціонували здебільшого в бік збільшення габаритів та потужності пристроїв. Однак після законодавчих заборон та обмежень, які почали діяти в Північній Америці та деяких країнах Європи, використовувати вейпи з великими резервуарами для жижі та акумуляторами значної ємності стало щонайменше економічно невигідним. Тому гравці ринку товарів для вейпингу почали шукати вихід з ситуації, що склалася. Адже втрачати клієнтів з таких привабливих з точи зору отримання фінансового зиску регіонів ніхто не хотів.
Ось в яких непростих обставинах з’явилася одноразова електронна сигарета. Її потужність значно поступається традиційним системам, тому, наприклад, випускати великі об’єми пари з допомогою компактного та стильного пристрою не вийде. Але насправді одноразка не має вирішувати такі завдання. Переваги подібних систем, як ми вже знаємо, зовсім в іншому. Новинка дуже сподобалася шанувальникам паріння. Ба більше — армію прихильників пару поповнили колишні курці. Справа в тому, що сольовий нікотин спеціально створили для зменшення неприємних симптомів, які відчуває людина внаслідок відмови від куріння. Використання одноразок допомагає швидко вгамувати нікотинову «спрагу» та поступово позбутися шкідливої звички.
Конструкція та особливості використання одноразових електронних сигарет
Конструктивно одноразка — це под система. Англійське слово pod можна перекласти як відсік чи контейнер. На відміну від габаритних вейпів в одноразових електронних сигаретах атомайзер та бак з жижею об’єднано. В багаторазових подах існує можливість поповнити ресурс рідини самостійно (відкрита система), або замінити такий відсік на новий з повним баком жижі (закрита система, змінний контейнер називають картриджем). Також в багаторазових подах можна заряджати акумулятор. А ось одноразками користуються, поки батарея не розрядиться, а жижа не закінчиться — це відбувається практично одночасно. Виробники вказують кількість затяжок, на яку розрахована електронна сигарета. Але на практиці все залежить від інтенсивності використання пристрою та індивідуальної манери паріння.
Одноразки — коли сольовий нікотин грає визначну роль
В складі жижі для паріння входять такі обов’язкові компоненти як:
- пропіленгліколь;
- гліцерин;
- смакові додатки;
- сольовий нікотин.
Сольовий нікотин відрізняється від звичайного дією на організм: він швидше засвоюється, довше виводиться з крові, має схожий з людиною рівень Ph. Міцність рідини досить велика — 5%, або 50 мг/мл. Сукупність цих особливостей призводить до того, що задовільнити нікотиновий голод можна всього за декілька затяжок, а бажання знову попарити виникає не так швидко. Це дозволяє довше використовувати одноразку, адже інтенсивність паріння знижується.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...