11:00
Вчора
За повідомленням ужгородського водоканалу, завтра будуть проводитися ремонтні роботи на ділянці водогону, який пролягає по вулиці Гранітній. Роботи планується розпочати близько 14:00.
На цей період буде призупинена подача води з насосно-фільтрувальної станції №2 і водозабору “Минай”.
У зв’язку з цим, тимчасово, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води обіцяють відновити після виконання робіт.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!