![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:13, 1 вересня 2022 р.
В Ужгороді за участі рятувальників погасили нову марку «Пес Патрон»
Продаж благодійної марки «Пес Патрон» розпочався! Сьогодні в Ужгороді, у рамках всеукраїнської акції, марку урочисто погасили в присутності керівника Закарпатської дирекції «Укрпошти» Сергія Калія та начальника Головного управління ДСНС України в області Романа Гудака.
Символічно, що цей захід пройшов зі участі піротехніків. Адже марка розповідає про те, як cапери ДСНС допомагають звільнити українські землі від боєприпасів, а отже – зберегти людські життя. Також присутні могли сфотографуватися із закарпатською сестрою Патрона – собакою Гільзою.
Відтепер усі охочі можуть придбати цю колекційну марку та поповнити власну колекцію. А заодно й допомогти Збройним Силам, адже завдяки реалізації марки «Укрпошта» планує зібрати більше 1 мільйона євро на машину для розмінування.
![В Ужгороді за участі рятувальників погасили нову марку «Пе..., фото-1 В Ужгороді за участі рятувальників погасили нову марку «Пес Патрон», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пресслужба ДСНС Закарпаття
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
129
10:50, 19 липня
45
live comments feed...