11:00
Вчора
Вчора до Служби порятунку зателефонували стурбовані мешканці села Оріховиця Ужгородського району з повідомленням про значне загорання сухої трави та чагарників.
Про це повідомляють у пресслужбі У ДСНС в Закарпатті.
Рятувальники з Ужгорода, що прибули за викликом, за півтори години приборкали пожежу на площі 3,2 га. Та найголовніше – запобігли перекиданню вогню на лісовий масив, впритул до якого наблизилося полум’я.
"Бійці ДСНС роблять усе від них залежне, але й людям слід хоч іноді думати про наслідки своїх дій…", - зазначають надзвичайники.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!