• Головна
  • В Закарпатті понад півтисячі закладів освіти готові до очного навчання
19:57, 22 серпня 2022 р.

В Закарпатті понад півтисячі закладів освіти готові до очного навчання

На державному сайті Урядовий портал повідомляється, що на сьогоднішній день в Закарпатті до офлайн навчання готові понад півтисячі закладів освіти.

Підходить до кінця процес обстеження освітніх закладів у Закарпатській області. На сьогодні спеціальні комісії вже обстежили будівлі 1205 університетів, шкіл і дитсадків, на черзі – останні 48. Наразі, при виконанні певних умов, члени комісій рекомендують до відкриття 517 закладів освіти, що становить 41% від їхньої загальної кількості.

Відповідність безпековим вимогам закладів освіти Закарпаття є особливо важливою, адже регіон прийняв понад 300 тисяч вимушених переселенців, серед яких чимало дітей. Важливо, щоб здобувачі освіти, мали можливість повноцінного навчання.

Місцева влада разом зі співробітниками відомств системи МВС роблять все можливе, щоб до початку навчального року підготувати якомога більше місцевих закладів освіти, які зможуть проводити офлайн навчання. На сьогодні у регіоні найкраща ситуація в Берегівському (62,4% рекомендованих закладів), Тячівському (60%) та Ужгородському (51%) районах.

Щоб організувати безпечний освітній процес, виші, школи й садочки повинні мати просту візуалізацію шляху до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, надати всі умови для перебування та навчання там, провести тренування щодо дій у разі оголошення повітряної тривоги тощо.

Окрім підготовки інфраструктури, також будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6-11 класів, зокрема з предметів «Захист України» та «Основи здоров’я». Вони стосуватимуться підготовки здобувачів освіти та викладачів до дій у надзвичайних ситуаціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи #Закарпаття #війна #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...