![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:27, 15 серпня 2022 р.
Через аварійні роботи частина Ужгорода залишилася без водопостачання
Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водогону діаметром 400 мм, який проходить в районі перехрестя вулиць Огарьова і Успенського.
На жаль, для виконання робіт, на період їх проведення, доводиться понизити до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай” та насосно-фільтрувальної станції №2.
У зв’язку з цим, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, за можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
07:29, 17 липня
14:58, 15 липня
2
19:35, 24 липня
11
live comments feed...