![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:23, 8 серпня 2022 р.
В Ужгороді сьогодні попрощалися із захисником – молодшим сержантом Віталієм Петюшкою
Віталій Васильович Петюшка народився 24 липня 1980 року в Ужгороді. Навчався у школі №12, професійно-технічному училищі №5.
Із перших днів збройної агресії росії проти України без роздумів, добровольцем, пішов захищати державу. Служив у 212-ому окремому ужгородському батальйоні 101-ї окремої бригади Закарпатської територіальної оборони Збройних Сил України.
Під час виконання бойового завдання був поранений, після лікування у госпіталі Черкас приїхав у короткотривалу відпустку в Ужгород, до родини. Через погіршення здоров’я потрапив до лікарні, де 2 серпня помер.
На площі Народній відбувся чин похорону, на який прийшли ужгородці, рідні та близькі захисника, керівники міста та району, військові. Поховали Віталія Петюшка на Пагорбі Слави. У нього залишилися мама, дружина та син, брат.
Вічна та світла пам’ять Герою!
Ужгородська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...