• Головна
  • В центрі Ужгорода на час ремонту змінено напрямок руху транспорту
08:36, 31 липня 2022 р.

В центрі Ужгорода на час ремонту змінено напрямок руху транспорту

В Ужгороді для ремонту дорожнього покриття на вулиці Дмитра Вакарова, на перехресті вулиць Корятовича та Олександра Фединця, підрядник встановив дорожні знаки про зміну руху для транспортних засобів.

Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради, просить водіїв та пішоходів звернути увагу на зміну напрямків руху, зміну зупинок громадського транспорту, а також на те, що встановлено заборонні знаки для паркування вздовж вулиць Корятовича, Олександра Фединця.

В центрі Ужгорода на час ремонту змінено напрямок руху транспорту, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #Корятовича #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
За гроші працевлаштовував військовозобов’язаних водіями-міжнародниками до себе на фірму – на Львівщині повідомлено про підозру закарпатцю
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...