• Головна
  • У Закарпатській області триває вакцинальна кампанія внутрішньо переміщених осіб
14:43, 27 липня 2022 р.

У Закарпатській області триває вакцинальна кампанія внутрішньо переміщених осіб

За підтримки спеціалістів Бюро ВООЗ в Закарпатській області ще триває кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО) безпосередньо у місцях їх тимчасового проживання.

Фахівці ДУ “Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» вже відвідали 168 притулків ВПО. Під час візитів наші працівники спілкувалися з переміщеними особами та за їх словами, а також на підставі представленої медичної документації, встановили вакцинальний статус у 5647 осіб. Серед опитаних 3773 дорослих, наші фахівці встановили 521 особу, яка виявила бажання провести планові профілактичні щеплення. Також, опитали в присутності батьків 1874 дитини до 17 років, серед яких встановили, що 220 дітей потребують проведення планової вакцинації. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей) та необхідних планових щеплень з підписами про згоду на вакцинацію та обробку персональних даних, нашими фахівцями передані у відповідні територіальні Центри ПМСД.

Медичні працівники територіальних центрів ПМСД здійснили 754 профілактичних щеплень переселенцям у місцях їх тимчасового проживання. Вакциновано вiд гострої респiраторної хвороби COVID-19 284 дорослих, в тому числі 196 бустерною дозою. Також, проведено 473 профілактичні щеплення, згідно національного Календаря, підлягаючим дітям.

Під час спілкування з переселенцями лікарі-епідеміологи та помічники лікарів-епідеміологів структурних підрозділів ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України» продовжують проводити санітарно-роз’яснювальну роботу з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану. При цьому, роздають наглядні інформаційні брошури, буклети з корисними порадами для збереження здоров’я батьків та їх дітей: «Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб».

Разом із тим, закликаємо і всіх мешканців Закарпаття подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей та провести усі необхідні профілактичні щеплення. Зверніться до сімейних лікарів, з’ясуйте, які щеплення необхідно провести та не зволікайте із вакцинацією. Не забувайте, як слід, підготувати дітей віком 6 років до початку шкільного навчання. Адже великі колективи, класи, т.б. масові скупчення дітей, є найбільшим ризиком можливої передачі інфекційних хвороб від захворілої дитини до незахищеної чи послабленої. Подбайте про комплексний імунний захист своїх дітей. І будьте завжди здорові.

Про це інформує ДУ Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#впо #вакцинація #липень #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...