• Головна
  • На Закарпатті 27-чоловік, вдаючи з себе студента, хотів потрапити до ЄС
13:08, 21 липня 2022 р.

На Закарпатті 27-чоловік, вдаючи з себе студента, хотів потрапити до ЄС

На Закарпатті, в пункті пропуску «Солотвино» прикордонники Мукачівського загону викрили чергову спробу незаконного перетину кордону.

Як повідомили в пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби, потрапити до сусідньої Румунії намагався наш 27-річний співвітчизник із Запоріжжя, який на паспортний контроль, надав інспектору пакет документів про навчання у одному із вишів Республіки Польща.

Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники встановили, що вони містять ознаки підробки. У ході опитування «студент» розповів, що через соцмережу придбав за 5000 доларів США пакет документів про навчання закордоном.

За даним фактом прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 336 ККУ “Ухиляння від призову за мобілізацією”.

На Закарпатті 27-чоловік, вдаючи з себе студента, хотів потрапити до ЄС, фото-1

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кордон #студент #закарпаття #липень #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
За гроші працевлаштовував військовозобов’язаних водіями-міжнародниками до себе на фірму – на Львівщині повідомлено про підозру закарпатцю
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...