• Головна
  • Час купувати Зелену карту в Австрії
Новини компаній
16:00, 11 липня 2022 р.

Час купувати Зелену карту в Австрії

Новини компаній

«Зелена карта» – це міжнародний договір страхування цивільної відповідальності власника автотранспортного засобу, що розповсюджується на закордонні поїздки. Хоча «Зелена карта» є аналогом національних систем страхування, в тому числі української ОСЦПВ/ОСАГО, вона не замінює її для водіїв-українців у разі поїздок в середині України.

Після початку війни багато українців були змушені поїхати до європейських країн на власному авто, через що виникла потреба у придбанні «Зеленої карти». Це утворило попит на послуги місцевих страховиків, але деякі країни по-своєму ставляться до наших біженців через що обов’язок придбання «Зеленої карти» в різних державах мав свої особливості регулювання. Однією з таких країн є Австрія, де запроваджені поблажливі умови проїзду для власників українських авто.

Які особливості придбання «Зеленої карти» встановлені в Австрії для українців?

Держави, що мають з Україною спільний кордон, вирішивши підтримати наших біженців, встановили для них такі виключення із звичайного порядку страхування міжнародної автоцивільної відповідальності:

  • Кордон Польщі до 28.04.2022 можна було перетинати без страхового поліса, але зараз доведеться купити Зелену карту, безпосередньо під час перетинання кордону, або завчасно, перед виїздом за кордон, за посиланням https://kirins.com.ua/;

  • В деяких країнах встановлені різні строки, впродовж яких власник авто має оформити страхування. Наприклад, у Молдові – протягом 24 години після перетину кордону;

  • Австрійські страховики взагалі надають Зелену карту безкоштовно, але лише до 01.07.2022. Після настання цієї дати доведеться придбати страховий поліс за власні гроші. Зелена карта цієї країни включає всі країни учасниці і не вимагає покупки додаткового поліса для транзитного проїзду через інші країни.

Австрійська зелена карта ціна якої залежить від кількості днів, протягом якої вона діє, може бути просто замовлена перед виїздом за кордон. Це дасть можливість продовжити подорож після його перетинання без зайвих формальностей. Страхове агентство Kirins надає допомогу та підтримку автовласникам, які потрапили у дорожньо-транспортні пригоди на території країн Євросоюзу, колишніх країн СНД тощо, але якщо ви хочете скористатися саме безоплатною можливістю та встигаєте це зробити, можете вирушати до Австрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...