• Головна
  • Робота «Фонду братів Чурило» під час війни
Новини компаній
17:19, 23 травня

Робота «Фонду братів Чурило» під час війни

Новини компаній

Благодійна організація «Благодійний фонд братів Чурило» була заснована у 2015 році двома братами-закарпатцями Михайлом та Олександром Чурилом. Спочатку фонд займався питаннями підтримки екології закарпатського регіону та реабілітацією воїнів російсько-української війни, які постраждали у військових діях з 2014 року.

Повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року стало поворотною точкою у роботі фонду, який тепер усі свої зусилля задіяв на надання допомоги українській армії та цивільному населенню в регіонах, де йдуть бойові дії, тимчасово переміщеним громадянам, а також громадам, які дали притулок у себе біженцям. Війна згуртувала і зміцнила дух усіх тих, хто має відношення до роботи організації, і які ні на крок не відступили від свого девізу "Не залишатися осторонь" і тих, хто зараз працює, не покладаючи рук, іноді навіть у прямому розумінні, рятуючи людські життя.

«Благодійний фонд братів Чурило» та громадська організація «З захисту користувачів у кіберпросторі»

Волонтери «Фонду братів Чурило» працюють спільно з головою ГО «З захисту користувачів у кіберпросторі», Кирилом Стояновським та Олегом Загревським, офіційним партнером естонської компанії “Magrat OÜ” Україною. Також активну участь у роботі фонду бере губернатор Закарпаття Віктор Микита.

З перших днів війни Кирило Стояновський та Олег Загревський організували забезпечення медикаментами військових та волонтерів у гарячих точках. Також вони постачали розвантажувальні жилети та балаклави 41 батальйон Територіальної Оборони м. Києва “Патріот”. Наразі волонтери поставили перед собою амбітне завдання — налагодити регулярне постачання гуманітарної допомоги з Естонії. Країна надає Україні колосальну підтримку на урядовому рівні, але в Естонії також працюють багато недержавних благодійних фондів, які хочуть допомогти.

Гуманітарна допомога з Естонії для України

Для надання допомоги 22 березня було укладено договір між українською благодійною організацією “Благодійний фонд братів Чурило” та естонським фондом “Rachel FoundationSihtasutus”. Останній працює з 2017 року та спеціалізується на наданні фінансової, медичної та соціальної допомоги біженцям та переселенцям. У фонді також допомагають літнім та невиліковно хворим людям, особам з особливими потребами, яким потрібен доступ до освіти, медицини та активного соціального життя. Ще один напрямок роботи фонду — освіта для незаможних та дітей із неблагополучних сімей, яким непросто реалізувати свій життєвий потенціал.

“Rachel FoundationSihtasutus” став першим приватним естонським фондом, який активно приєднався до надання допомоги Україні. За його участю організовано постачання гуманітарної допомоги для ЗСУ та громадян України, які постраждали від дій РФ. Наразі є потреба в участі інших фондів, які хочуть і можуть приєднатися. Канали постачання гуманітарних вантажів уже налагоджені і цю діяльність можна і потрібно розширити, адже щодня в Україні потребують допомоги мільйони людей: як на фронті, так і в інших регіонах, які постраждали або прийняли тимчасових переселенців. 

Український «Благодійний фонд братів Чурило» та естонський фонд Rachel FoundationSihtasutus” закликають інші державні та приватні фонди, яким потрібна допомога в організації логістики постачання з Естонії в Україну, приєднатися до ініціативи. Тільки спільними зусиллями можна перемогти ворога і не дати російським солдатам пройти не лише далі українською землею, а й Європою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...