• Головна
  • Закарпаття отримало 16 систем Starlink
16:02, 2 травня 2022 р.

Закарпаття отримало 16 систем Starlink

Закарпатська область отримала 16 систем Starlink для забезпечення медзакладів безперебійним доступом до інтернету.

«Установки надійшли в межах гуманітарної допомоги за сприяння Міністерства охорони здоров’я України», – прокоментував заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Starlink #Закарпаття #травень #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення