![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
13:24, 2 травня 2022 р.
Підозрюваного у скоєнні замаху на вбивство мешканця Поляни взято під варту
За погодження прокурора Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури про підозру у вчиненні замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України) повідомлено жителя с. Поляна. Йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення 297 720 грн застави.
Слідством встановлено, що між закарпатцем і його сусідом трапився конфлікт через встановлення паркану. Після бійки та приїзду правоохоронців чоловіки розійшлися по своїх оселях, однак вже згодом підозрюваний з’явився до помешкання сусіда з рушницею. Розбив нею вікно і проник до приміщення та почав стріляти. Простріливши отвір у дверях ванної кімнати, де саме переховувався потерпілий, нападник здійснив ще один постріл в його бік. На місце події оперативно прибули правоохоронці, а чоловіка з вогнепальним пораненням госпіталізували до міської лікарні.
Подальше досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
07:29, 17 липня
14:58, 15 липня
2
19:35, 24 липня
11
live comments feed...