• Головна
  • Розтяжки на тілі та методи їх усунення
Новини компаній
14:33, 28 березня 2022 р.

Розтяжки на тілі та методи їх усунення

Новини компаній

Майже кожній другій жінці доводиться усувати такі проблеми естетики шкіри, як розтяжки - червоні або білі рельєфні смуги на тілі, причина яких полягає в розриві внутрішніх підшкірних волокон. Незважаючи на безпеку розтяжок для здоров'я, вони суттєво порушують якість життя, викликають комплекси, невдоволення станом шкіри, відповідно, нервозність та дратівливість. Тому, при можливості їх потрібно позбавлятися тим більше, що сучасна медична та лазерна косметологія здатна творити справжні чудеса в особі професійних лікарів-косметологів, які працюють на інноваційному обладнанні в передових центрах.

Причини появи розтяжок

Поява стрій провокується декількома факторами – різкий набір ваги чи схуднення, період вагітності та лактації, посилені заняття бодібілдингом з інтенсивним набором м'язової маси. Також причинами появи цього дефекту можуть стати гормональні збої, нестача колагену через неправильне харчування, ендокринні захворювання. Розтяжки можуть з'явитися в будь-якому віці, навіть підлітковому, коли швидке зростання організму не відповідає повільнішому процесу розтягування шкіри.

Найчастіше поява стрій спостерігається в області живота, стегон, талії, грудях, сідницях. Також вони можуть бути помічені на руках, шиї, спині. Залежно від ступеня прояву та причин виникнення цих шкірних дефектів використовуються різні методики – косметичні або апаратні.

Косметологічні методи усунення розтяжок на тілі

Для боротьби зі свіжими розтяжками рекомендовані методи лазерного пілінгу та обгортання. Лазерний пілінг сприяє зняттю омертвілих рогівок, внаслідок чого до шкіри забезпечується нормальний доступ кисню, а вплив мікроелементів кремів значно посилюється.

Мезотерапія та філери – ще один метод боротьби з розтяжками. Суть полягає в ін'єкційному введенні під шкіру складів із входженням гідроксіапатиту кальцію, полікапролактону, полімолочної кислоти, вітамінів, що відновлюють зруйнований колаген, сприяють його виробленню, регенерують пошкоджені волокна.

Профілактика та домашні засоби від розтяжок

Також важливим є комплексний підхід до лікування, який має і профілактичні цілі. Це правильне харчування із вживанням у щоденному раціоні продуктів, що містять білки, вітаміни E, C, B5. На день потрібно випивати не менше 2 літрів звичайної негазованої води, відмовитися від шкідливих звичок, не зловживати солодкими напоями, у тому числі кавою та чаєм.

Масаж шкіри та подальше використання ефірних олій підвищить пружність та збереже естетику шкіри. Активна дія підвищує кровообіг, сприяє підтримці тонусу, обмінних процесів, нормального лімфодренажу, активує регенераційні процеси та запобігає руйнуванню колагенових волокон.

Апаратні засоби для усунення розтяжок

Усунути розтяжки, що недавно утворилися, можна методом лазерного омолодження. Комплексна процедура включає відлущування ороговілих частинок шкіри, вакуумний мікромасаж і одночасний терапевтичний безін'єкційний вплив на клітини корисними мікроелементами, амінокислотами, біоактивними речовинами. Серед компонентів складів також присутні кристали окису алюмінію, корунду.

Більш ефективний і дієвий спосіб позбутися глибинних стрій – це використання методів лазерного шліфування та фракційного термолізу.

Лазерне шліфування для усунення розтяжок

Процедура являє собою термічний вплив найтонших променів лазера на внутрішні підшкірні шари, викликаючи реакцію у відповідь організму, яка полягає в запуску природних процесів регенерації клітин, поліпшенні кровотоку, обмінних процесів. При цьому зовнішній епідерміс не травмується, процес безболісний, виконується без наркозу і триває приблизно близько години.

Фракційний принцип омолодження

Це фрагментарна дія лазером на підшкірні мікроділянки, внаслідок чого відбувається руйнування пошкоджених частинок еластану та колагену, на місці яких регенеруються нові здорові клітини.

Переваги лазерної корекції дефектів шкіри полягає в малоінвазивності, високій ефективності, можливості впливати на особливо чутливі та делікатні зони. Після процедури спостерігається невелике почервоніння, яке зійде упродовж доби. Зовнішній шар шкіри не ушкоджується.

Показання до лазерної корекції розтяжок

Метод рекомендований у випадках глибоких та «старих» розтяжок, для боротьби з якими косметичні засоби є неефективними. Також лазерне шліфування та термоліз показані у випадках:

  • шрамів та рубців;
  • за необхідності вирівняти рельєф шкіри;
  • усунути сліди від вугрових рубців.

Процедура відмінно підходить, якщо потрібна корекція надто пористої шкіри, усунення пігментації та мелазми.

Конкретну методику, час дії та кількість сеансів встановлює лікар-косметолог. Клієнти обов'язково проходять первинну консультацію з метою визначення глибини розтяжок, поверхневого обсягу, ступеня «застарілості», а також виявлення чи відсутності у клієнта протипоказань, оцінки загального стану здоров'я.

Реабілітація після лазерної корекції

Повний період відновлення після дії триває до 5 днів. Спочатку сходить почервоніння, потім настає поступове відлущування мікрокорочок. У цей період важливо уникати попадання на оброблені ділянки шкіри прямого сонячного проміння і не відвідувати солярій. Ця рекомендація актуальна і перед проведенням лазерного впливу з метою усунення розтяжок. З другого дня реабілітаційного періоду можна наносити на шкіру крем Бепантен або Пантенол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...