• Головна
  • Як Богдан Андріїв сфальсифікував трудовий контракт з директором міської лікарні Курахом (Розслідування)
20:22, 22 лютого 2022 р.

Як Богдан Андріїв сфальсифікував трудовий контракт з директором міської лікарні Курахом (Розслідування)

В Ужгороді назріває скандал, до якого причетний міський голова Богдан Андріїв. Він стосується призначення в липні 2019 року керівника КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради. І шахрайства мера Ужгорода при укладанні контракту з директором лікарні Іваном Курахом.

Як з’ясували журналісти «Закарпатської інформаційної агенції», міський голова Ужгорода підписав трудовий контракт з директором КНП «Ужгородська міська лікарня», серйозно порушивши законодавство. Це – кримінальний злочин, на який правоохоронцям буде важко закрити очі.

Взагалі, як дізналися журналісти, призначення Івана Кураха керівником лікарні пройшло у дуже дивний спосіб.

Після розгляду кандидатур на вакантну посаду керівника лікарні конкурсна комісія, яку на той момент очолював Олександр Білак, прийняла рішення і обрала переможця конкурсу. Наступний крок – подання на ім’я міського голови Богдана Андріїва щодо призначення строком на 3 роки Івана Кураха на посаду директора КНП «Ужгородська міська лікарня». Це подання з зазначеним строком дії договору з переможцем конкурсу «3 роки» того ж дня було опубліковане на сайті Ужгородської міської ради.  

Його копію у відповідь на інформаційний запит журналіста надали в Ужгородській міській раді. Ось вам доказ.

А далі – фокус.

29 липня 2019 року Богдан Андріїв підписує «Контракт з Директором комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради.

Копію цього контракту журналісти також отримали у відповідь на інформаційний запит. В ньому зрозуміло все, крім одного – чому замість 3 років, як зазначено в поданні конкурсної комісії, Богдан Андріїв підписує його на 5 років?

Іншого пояснення, ніж підробка документу, щоб продовжити термін контракту і разом з головлікарем проводити оборудки з бюджетом і лікарнею не 3 роки, а 5, просто не існує.

Бо ж ніхто не повірить, що це просто «опечатка», правда?

Ба більше, журналісти дізналися, що на даний момент в Управлінні охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради взагалі відсутній протокол засідання тієї конкурсної комісії, на якому Івана Кураха було визначено переможцем конкурсу.

Що теж наводить на певні підозри про цей конкурс і законність призначення Івана Кураха директором КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради…

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #Курах #Андріїв #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...