![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:37, 21 лютого 2022 р.
На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і побив власника (ФОТО)
Співробітники Тячівського районного відділу поліції за кілька годин встановили особу та затримали зловмисника, який проник у дім двох пенсіонерів. Зрештою наніс тілесні ушкодження власнику будинку та втік. Підозрюваному загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі
![На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і поби..., фото-1 На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і побив власника (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
18 лютого, після 21-ої години до поліції надійшло повідомлення від 65-річної мешканки одного із сіл Тячівського району. Жінка повідомила, що в їх будинок проник невідомий чоловік, а коли господарі його помітили, той напав на чоловіка заявниці та наніс йому тілесні ушкодження.
![На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і поби..., фото-2 На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і побив власника (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліція одразу прибула на місце події та встановила, що невідомий чоловік пробрався в підвал будинку подружжя, звідки намагався викрасти електроінструменти.
![На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і поби..., фото-3 На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і побив власника (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
64-річний господар почув підозрілі звуки та викрив викрадача. Зловмисник одразу почав бити старшого чоловіка в обличчя та по голові. Після цього втік. Потерпілого госпіталізували до лікарні.
![На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і поби..., фото-4 На Закарпатті грабіжник проник до оселі пенсіонерів і побив власника (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Піл час огляду місця події слідчі виявили у підвалі одяг та ніж зловмисника.
Співробітники кримінальної поліції в той час оперативно спрацювали та затримали зухвалого розбійника. Останнього, в порядку статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України. За вчинене підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.
Поліцейські готують клопотання до суду для обрання фігурантові запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...