![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:26, 10 лютого 2022 р.
В Ужгороді провели штабні навчання. Готувалися до пропуску льодоходу, повені та паводків
Для представників органів управління та сил цивільного захисту в Ужгороді провели штабні навчання щодо підготовки та пропуску льодоходу, весняної повені та паводків. Про це повідомив Віктор Буришин, начальник управління цивільного захисту Закарпатської ОДА.
![В Ужгороді провели штабні навчання. Готувалися до пропуску..., фото-1 В Ужгороді провели штабні навчання. Готувалися до пропуску льодоходу, повені та паводків, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«На жаль, наша область чи не найбільше страждає від паводків. Зокрема, останній, який відбувся 4-6 січня, завдав збитків близько на 69 млн грн. Саме тому такі навчання потрібні, аби ми були готові до будь-яких надзвичайних ситуацій. Наше головне завдання – оперативно реагувати на них», – відмітив Віктор Буришин.
За його словами, працівники спеціалізованих служб цивільного захисту вчилися, як запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, та відпрацьовували алгоритми дій під час ліквідації наслідків весняного льодоходу, повені та паводку.
У межах заходу перевірили готовність органів управління і сил цивільного захисту Закарпаття до реагування на прогнозовані надзвичайні ситуації.
«Робота в цьому напрямку дуже важлива, адже йдеться про безпеку закарпатців. За результатами навчань наші служби отримали задовільну оцінку. Область готова до пропуску льодоходу, повені та паводків», – зауважив Віктор Буришин.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...