
15:13, 2 лютого 2022 р.
"Маршрутка" №11 в Ужгороді курсуватиме за "скороченим" маршрутом
В Ужгородській міській раді прокоментували ситуацію, що склалася із обслуговуванням міського автобусного маршруту загального користування № 11 «вул. Володимирська – Залізничний вокзал» (через вул. Загорську, пл. Корятовича) в Ужгороді.
31 січня 2022 року до Ужгородської міської ради надійшов лист від автомобільного перевізника, який обслуговує цей маршрут, про те, що із 1 лютого перевезення пасажирів здійснюватиметься тільки із вул. Володимирської до (із) автобусної зупинки «пл. Корятовича».
Перевізник аргументує, що змушений призупинити перевезення пасажирів на маршруті № 11 на відрізку від пл. Корятовича до залізничного вокзалу через стрімке зростання вартості палива, збитковий тариф, мінімальний обсяг перевезень.
Ужгородська міська рада наразі вивчає можливі шляхи вирішення цього питання, інформує відділ транспорту.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Жінки все активніше грають в онлайн-ігри: тренд 2025 року
Новини компаній
17:00
Вчора
16:29
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:47, 20 червня
20
16:55, 23 червня
20:28, 18 червня
45
22:25, 24 червня
79
18:07, Вчора
1
live comments feed...