• Головна
  • Як пластична хірургія впливає на ментальне здоров'я пацієнтів
Новини компаній
17:51, 1 лютого

Як пластична хірургія впливає на ментальне здоров'я пацієнтів

Новини компаній

Пластична хірургія мало чим допомагає для полегшення проблем із психічним здоров'ям. У деяких випадках новий зовнішній вигляд ще більше погіршує симптоми депресії та тривоги у пацієнтів. Дівчата та жінки, які вдаються до косметичної хірургії, також з більшою ймовірністю стикаються з психологічними наслідками. За результатами різних досліджень було виявлено, що дівчата, які вирішили зробити косметичну операцію, в середньому пригнічені й занепокоєні, ніж ті, хто цього не робить. 

Це як до, так і після операції - це говорить про те, що пластична хірургія мало дає корисного для полегшення проблем із психічним здоров'ям. Понад те, деякі симптоми поганого психічного здоров'я ще погіршуються після операції. Найчастіше ці жінки спочатку не мають нижчої самооцінки, ніж інші — їхнє рішення зробити косметичну операцію може бути спробою вирішити інші проблеми, з якими вони стикаються у своєму житті. Наприклад, кривий ніс чи сильна асиметрія обличчя.

Використання пластичної хірургії для покращення зовнішності може здатися швидким та ефективним засобом, але коли життя пацієнтів не покращується, їх проблеми з психічним здоров'ям можуть погіршитися – можливо через розчарування. Косметична хірургія вирішує не всі проблеми. Це швидке виправлення зовнішнього вигляду різних частин тіла, якими вони незадоволені, але ефект зазвичай не такий яскравий, як деякі люди очікують. Жінки, які перенесли косметичну хірургію, зазвичай дуже задоволені результатами. Дівчата, які збільшують груди, наприклад, схильні думати, що ця область їхнього тіла стала більш привабливою. 

Як пластична хірургія впливає на ментальне здоров'я пацієнтів, фото-1

Зазвичай це відбувається так: жінки добре оцінюють змінені частини тіла після операції, що вони не стають більш задоволеними своєю зовнішністю загалом. Вони швидко звикають до свого нового та покращеного зовнішнього вигляду і вже не надають цьому великого значення. Жінки після пластичних операцій можуть бути задоволені результатами, але, зрештою, вони все одно не вважають своє власне відображення в дзеркалі привабливішим, ніж раніше. Косметична хірургія має мінімальний вплив на самооцінку людей. Можна змінити те, чим ви незадоволені, але немає гарантій, що життя обов'язково покращає.

Дуже часто все залежить від лікаря, який проводитиме операцію. Якщо він правильно налаштує пацієнта, у тому числі морально, наслідків можна уникнути. Але будемо чесні, візуальний результат відіграє більшу роль. Якщо клієнт буде незадоволений своїми змінами – виправити щось буде вже дуже складно, лише повторними операціями. Тому дуже важливо ретельно вивчати відгуки про клініки, а особливо пластичні хірурги до того, як лягати до них на операційний стіл. 

Якщо ми довго вивчаємо відгуки, перш ніж купити новий телефон, вибір на користь свого здоров'я має бути не менш довгим і ретельним. Часто відомі хірурги мають більше негативних відгуків, ніж інші маловідомі лікарі. Відгуки можна вивчити на зручних сайтах, де вони зібрані від клієнтів, яким вже є чимось поділитися. Один з таких сайтів – ReviewAbout, на додаток до відгуків ви також зможете знайти на сторінці компанії фото/відео, які публікують їхні реальні клієнти. Однією з найпопулярніших клінік в Україні є KAMINSKYI CLINIC, власником якої є пластичний хірург Едгар Камінський. Відгуки можна почитати за посиланням: 0 негативних відгуків про KAMINSKYI CLINIC за грудень 2021 року. Це відмінний спосіб зважити всі «за» і «проти», щоб зробити правильний вибір.

Як пластична хірургія впливає на ментальне здоров'я пацієнтів, фото-2

На жаль, не завжди пластичні операції відбуваються успішно. Суди часто отримують потік позовів про невдалу практику пластичної хірургії від незадоволених пацієнтів, які скаржаться на безліч хірургічних невдач — від губ, що розпухли до нереальних розмірів, до грудей, які «деформуються» і брів, що просто не рухаються. Є багато нещасних клієнтів, які вже не в змозі щось змінити.

Позови є найсерйознішими скаргами, але їх кількість ще раз підкреслює, яке важливе місце косметична хірургія займає в медичній практиці. За винятком медичних ускладнень, успіх вимірюється не в здібностях лікаря лікувати хвороби або виправляти травми, а в естетичних факторах — це вже суб'єктивна думка кожного і довести невдачу часом дуже складно. Питання до пацієнта зазвичай звучить так: «Чи покращило це вашу зовнішність так, як ви хотіли, чи це просто змінило вашу зовнішність так, як ви насправді не очікували чи не хотіли?» Зміни необов'язково будуть хорошими, але своє завдання лікар виконує».

Тому дуже важливо заздалегідь поспілкуватися з кількома клієнтами одного лікаря, щоб отримати різні незалежні думки та зібрати їх в одну картинку. Якщо більшість відгуків будуть хорошими і ви побачите результат — очевидно, що лікарю можна довіряти. Багато хто не хоче ділитися у відгуках своїми результатами, а особливо фотографіями до/після. Але для цього є спеціальний чат-бот, який поєднує вас із тими, хто з радістю розповість про свій досвід і готовий поділитися фотографіями, але в особистому чаті. 

Бот знайде вам відповідного співрозмовника і ви зможете уточнити будь-які деталі у реального клієнта того лікаря, що вас цікавить. «KAMINSKYI CLINIC», спілкуйся з реальними клієнтами в Ask.Direct!. Чат-бот працює в таких месенджерах: Telegram, Viber та Messenger. У кілька кліків ви дізнаєтесь багато корисної інформації, що допоможе уникнути помилок у майбутньому. Особливо вивчення відгуків важливо, якщо хірург має різні відгуки, у тому числі негативні. У такому разі виразно краще особисто поспілкуватися з клієнтом лікаря, який може показати результати його роботи. Це серйозна тема, яка потребує серйозного підходу, адже зважитись на зміни зовнішності дуже непросто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...